Srpen 2008

fotky z dovolené

5. srpna 2008 v 11:53 | zuzyk
tak tady pár foteček:
To jsem si hrála na velkou umělkyni a fotila jsem mašinu:
Pak jsou tu fotky Igorka, kterej si hraje na holčinu s velkou motorkou :D:D no lol
a nyní se dozvíte, jak si chránit svoji hlavu před sluníčkem :D
a správní rockeři by se měli kouknout na lekce hry na kytaru alá Kamil :D
a nezávidtě, že známe Bolka Polívku :D
když se kalí, tak se kalí :D
i berušky kalí..ne že ne :D:D
a místo prdýlky ji svítí očička :D:D:D:D:D:D
a taky pár motorek...
moje babička s novou motorkou, která má zadní kolo od auta :D:D ( ta motorka, ne babička :D:D:D)
babinino *mimi*
vulcan *yes*
ale bábi, toho Tomášového Vulcana fakt neuřídíš :o)))))
chudák Tomáš, nechala jsi mu svoji starou Hondu Rebela 250 :D

Kvalifikační výhru si v Itálii připsal Schmitt

5. srpna 2008 v 10:09 | zuzyk |  SKOKY NA LYŽÍCH
5.8.2008 - 08:19 - závody - Hana Trnečková

Japonskou kvalifikační nadvládu utnul v Pragelatu Němec Martin Schmitt. Přestože měl Fumihisa Yumoto (133,5m) velmi blízko k třetímu japonskému vítězství v řadě, Schmitt jej v závěru výkonem 136,5m odsunul na druhou příčku. Bronzová pozice připadla Slovinci Primozi Piklovi (132m). Kvalifikace vyšla na výbornou také českému týmu. Jan Matura zaznamenal páté místo a se 130,5m se na chvíli ocitl i jako průběžný lídr, o šesté místo se s Andersem Bardalem podělil Borek Sedlák (oba 129,5m). Do závodu se podívají také dvacátý Ondřej Vaculík (125m) a 38. Martin Cikl (116,5m). Roman Koudelka skočil 121,5m shodně se Simonem Ammannem, nejdál z předkvalifikovaných doplachtil Gregor Schlierenzauer (133,5m).


Matura bojoval o hodinky, vyhrál nakonec Schmitt

Ač méně než v tréninku, také kvalifikace byla úspěšná pro domácího závodníka Sebastiana Colloreda (122,5m), který na postu lídra vydržel až do pokusu Dimitrij Ipatova. Poprvé kvalifikační skok mířil přes hranici130m. A stejně jako v tréninku ani v kvalifikace nebyl jediným. Nejúspěšnější Nor Anders Bardal (129,5m) ještě o půl metru nestačil, ovšem Ipatova dovedl sesadit. Poté však nastoupil Jan Matura a se 130,5m se do čela vyhoupl sám. Ohrozit Honzu mohl Fin Ville Larinto, po překonání 130m ale pokus neustál a nehezky se projel po pokropené hmotě. Jen metry mu zajistily postup.

Po dalších 130 metrech už musel Matura pozici lídra opustit, Jernej Damjan předvedl lepší styl. Atakovat oblíbenou metu se pokusil také Borek Sedlák, ale stejně jako Bardalovi chybělo padesát čísel. Společně obsadili konečnou šestou příčku. Matura se ještě držel umístění v nejlepší trojici, ovšem do doby, než se z můstku spustila trojice Pikl, Yumoto, Schmitt.

Nejprve Slovinec Primoz Pikl převzal od krajana Damjana vedení za 132m, záhy je musel pustit Japonci Fumihisa Yumotovi (133,5m). Už se zdálo, že třetí kvalifikace v řadě připadne japonským barvám, navíc už podruhé Yumotovi, ale to by nesměl přilétnout na značku 136,5m Němec Martin Schmitt, který si vítězství podržel až do samého závěru.


Nepříjemné pády a čekání na správný vítr

Zatím stoprocentní konto si drží český tým na GP v kvalifikacích, opět se podařilo postoupit všem pěti závodníkům. Martin Cikl sice se 116,5m měl na mále, ale nakonec se do úterního závodu protáhl, bez problémů si místo na startovní listině klání zajistil Ondřej Vaculík, s výkonem 125m na dvacátém místě. Za tutéž vzdálenost, ale vyšperkován vyšším hodnocením, postoupil také Kazach Asan Takhtakhunov, vynikající v tréninku. Zato Nor Jon Aaraas (105,5m), který v tréninku zazářil stejně jako Kazach kvalifikační skok tak bravurně nezvládl a ke své smůle nepostoupil.

Na olympijském můstku se museli skokané vypořádat s dvěmi nepříjemnostmi. Měnící se vítr s vynucenými čekacími přestávkami zastavil čtyři závodníky, dokonce nadvakrát pomáhali z atypické lavičky Gregoru Schlierenzauerovi, který však i z nižšího nájezdu skočil 133,5m. A brzdění na dřevěné drti namísto tradičnější trávy. Nejeden skokan měl na málo vídaném povrchu s kočírováním svých lyží problémy. Skočky Mitji Meznara (126m) však neposlechly Slovince ani na umělé hmotě, na rozdíl od Fina Larinta se však podřel až za hraniční čarou.

Nic podobného se naštěstí nepřihodilo Romanu Koudelkovi, svůj skok bezpečně umístil na značku 121,5m shodně se Švýcarem Simonem Ammannem. Jiný Švýcar, Andreas Küttel, zamířil na 127,5m. Georg Späth, držitel maxima dne z tréninku - 137m, poslední skok pondělka vynechal.

Výsledky pondělní kvalifikace


Večerní závod v Pragelatu odstartuje stejně jako kvalifikace v 21:00h, o hodinu dříve začne zkušební kolo. Sledujte živě na Eurosportu či on-line.

Startovní listina závodu


PRAGELATO - Stadio del Trampolino - HS 140

Program na úterý 5.8.

20:00 - zkušební kolo
21:00 - závod

Průběžné hodnocení 4Nations GP (3/4)
Průběžného hodnocení Grand Prix 08 (3/10)
ZDROJ: ZDROJ

zpátky z dovolené

4. srpna 2008 v 18:21 | zuzyk |  *MOTORKY AMATÉŘI*
Tak jsem se tak nějak konečně vrátila z dovolené, kde jsem strávila super dny lenošením a válením u vody :o))))
Zjistila jsem, že už proběhly 3 závody LGP ve skocích. Nedá se nic dělat, prostě nestíhám motorky a skoky dohromady :o))) Ale už se na to zaměřím, to se fakt nebojte.
Tady máte nějaké foutou z mojí dovolené, byla tam fakt mega sranda.
tátova mašina...byly jsem ale na dovolené a byla na revizi, tak si ji Tomáš, opravář půjčil nu a zakotvil v hospodě :D
Už se mi nechce zmenšovat fotky, tak až se mi bude chtít, tak je se ujčo hodím, tak se zatím majte.
pápápápápá