Červen 2008

Výzva!!!!!!!!

29. června 2008 v 22:27 | zuzyk

chceš být spolumajitel tohoto blogu??? chceš tu psát články??? pokud ano ,tak mi nech vzkaz v komentářích s kontaktem a domluvíme se na tom!!!!


mega anketáááá nebo soutěž???

26. června 2008 v 19:17 | zuzyk |  HUDBA PROSÍM!!!!
TÁK LIDI NEPŘEHLÉDNĚTE TUTO VÝZVU!!!!!

CHCI ZJISTIT KTERÁ ČESKÁ PUNKROCK KAPELA JE U VÁS NEJOBLÍBENĚJŠÍ A PROTO HÁZEJTE DO KOMENTŮ ODKAZY NA STRÁNKY RŮZNÝCH PUNKROCKOVÝCH KAPEL A UDĚLÁME SOUTĚŽ A POTOM VYHLÁSÍME VÍTĚZE!!!

TAKŽE DO KOMENTŮ:

  1. NÁZEV KAPELY
  2. STRÁNKY KAPELY ( OFICIÁLNÍ STRÁNKY, NEBO PROFILY NA BANDZONE, MYSPACE ATD.)
POKUD STRÁNKY OPRAVDU NEVÍTE, TAK NEVADÍ, JÁ SI TO NĚJAK NAJDU INFO O KAPELE

rozpad zařvi dveře

26. června 2008 v 18:48 | zuzyk |  Punk Rock ***************
Dneska mám hned dvě špatné zprávy, poslední koncert už odehráli punkrockeři Zavři Dveře...

16. května 2008 kapela Zařvi Dveře oficiálně ukončila svou činnost!

Po 4. letech hraní a více než 100 koncertech jsme se rozhodli již dále nepokračovat. Důvody jsou především časové, ale taky osobní a hudební. Nechceme na nikoho házet špínu nebo nějak dále rozebírat proč. Rozešli jsme se v dobrem, což šlo snad na posledním koncertu v klubu Marley poznat!
Toto je opravdu úplně poslední tečka za naší existencí jako ZD a žádné další koncerty už neplánujeme. Proto by bylo fér vzpomenout začínající i pozdější členy a přihodit sem pár odkazů na jejich další kapely a projekty (viz dole):
Webové stránky budou opět zprovozněny s odkazem: www.zarvidvere.wz.cz - místo původní domény .cz !
Složení kapely ZAŘVI DVEŘE:
2003 - 2007 : Jiřis, Lukish, Leksa a Michal
2007 - 2008: Jiřis, Leksa, Radek a Jarek
Odkazy:
Lukish a Michal mají kapelu route20
Stránky s videi z tour 08 a fotkami: www.rockadio.cz
Jarková 2. kapela: www.bandzone.cz/madfalls
Stanlyeho web: www.stanleystar.com
Sledujte náš bandzone - budeme zde zveřejňovat vše důležité ohledně budoucích projektů všech členů kapely!!joooo!!!!

24. června 2008 v 16:06 | zuzyk |  ***OSTATNÍ***
Cheche, já jsem byla na výstavě o Leonardo Da Vinci... Fakt mě to těší, že vám to můžu říct, protože to tam bylo fakt mega moc úžasný!!!!!
Tak tady je na začátek aspoň vstupenka:

Zuzyk na bandzone.cz

21. června 2008 v 18:48 | zuzyk |  *ABOUT ME*
ŠAUTE LIDI!!!!!
TAK NWM CO VÁM MÁM NAPSAT, ALE ASI TO ŽE ZUZYK JE NA WWW.BANDZONE.CZ
TAK SE TAM KUKNĚTE :) DÍÍÍÍÍKY

Blinkáči- nějaké videjka :-*

19. června 2008 v 13:49 | zuzyk |  Punk Rock ***************
ONLINE SONG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Blink 182 prostě 4ever!!!!!

Our Last Night

19. června 2008 v 13:08 | zuzyk |  HUDBA PROSÍM!!!!
prostě mazec!!§

nový desing

16. června 2008 v 17:40 | zuzyk
tak je to tu zase..new desing..za který děkuju KAČULIIIIIII *MOE LÁF* děkuju děkuju děkuju MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOCCCCCCCCCCCCCCCC!!!!!!

moje srdcovka nejsdcovatější

15. června 2008 v 17:58 | zuzyk |  Punk Rock ***************
Každý o této kapely někdy slyšel... Moje srdcovka... Miluju je... Jejich rozpad byl něco jako když Janne Ahonen ukončil kariéru... Byl to šok, zklamání, údiv... Ale všechno zlé je pro něco dobré... Z rozpadlých Blinkáčů vznikly dvě nové kapely +44 a Angels and Airwaves... Tak tady jsou staří dobří Blinci v nej fotkách jaké jsem na netu našla...


173
ještě trochu blink 182

172

174

175
176

189
Poster_27158
Blink
Koukám na tebe *18*

7612642_1255259_4_odMsZaUdPg

b182 greatest hits

BLINK 182
...byli jste pro mě víc než jenom kapela... :( Plačící *12*

BLINK 182

BLink 182
Forever and Ever Slza štěstí *20*Tlučící srdce *15*
Ti pro mě znamenaji nejvic Slza štěstí *20*

Blink 182

Blink 182

Blink 182

My loves again

Blink 182
:'( u toho brečím...

14. června 2008 v 19:44 | zuzyk |  HUDBA PROSÍM!!!!
Prostě Jimmy eat world je super kapela... A když jsem zjistila, že nazpívali seong k tomuto filmu, byla jsem naprosto unešená! Moderní popelku a Hillary Duff mám hodně ráda... JE to mega moc romantický filmík... Kéž by mě něco takového někdy potkalo... Ale to se nestane :'(

Tak todle nemá chybu!!!

14. června 2008 v 19:18 | zuzyk

mega drsné video!!!

OMG!!!

13. června 2008 v 13:42 | zuzyk
Kůrňa..omlouvám se za rozdrbaný blog, ale líp to nešlo..není čas..až bude tak to todělám..děkuju za pochopení...

ipunk

12. června 2008 v 13:44 | zuzyk |  Punk Rock ***************

Hope!!!!!

12. června 2008 v 13:34 | martin komárek |  Punk Rock ***************

Ptáme se: Má punk-rock budoucnost?

14.11.07, 21:13

ptamese-budoucnost.jpgKam to jen spěje?! Už jste to určitě slyšeli mnohokrát a možná jste se už někdy zamýšleli nad tím, kam spěje punk-rocková scéna. A právě na budoucnost mířila naše další otázka, kterou jsme položili vybraným zástupcům scény. A co vy - kde vy vidíte budoucnost? Vidíte ji vůbec? Má smysl nad tím vůbec přemýšlet? Neboli...


Má punk-rock budoucnost?


Štěpán Farkaš (Clou)
Má. Dokud se najdou lidi, kteří tu hudbu budou dělat srdcem a kterým se to dá věřit.

Vikk (Suffer)
Určitě! Všechno se točí pořád dokola, vždycky je jeden styl "v kurzu", přestane bejt underground, spousta lidí na něj zanevře, spousta novejch lidí ho pozná, za čas euforie a boom zase opadnou a v klídku se to vrátí do svejch starejch kolejí. A punk-rock má podle mě velkou budoucnost, protože je to svým způsobem taková "vodrzlá" muzika a těch "vodrzlejch" mladejch (i starejch) lidí bude vždycky víc než dost. Teď punkrock podle mýho trochu balancuje na ostří... Na můj vkus přibejvá až moc kapel "rychlokvašek", který vznikly (nebo byly uhranutý) nějakým pořádným managerem/producentem s vostrejma loktama, kterej v kanclíku na meetingu se svejma businesspartnerama vznes návrh typu "mladý to chtěj, dejme jim to a vyvařme na tom balík", nápis PUNK-ROCK GIRL s nezbytnou lebkou vídám na každým rohu, jak na holkách (5 - 65 let) tak v obchodech, na stánkách nebo v časopisech. Všude samý lebky a proužky a bůhví co ještě. Upřímně, těším se, až to zase vopadne, lidi, co sou "punk-rock" jen kvůli tomu, že to je in a trendy se na to zase vyserou, velkej humbuk ustane a punkrock se zase vrátí tam, kam patří.

Jan "Many" Šamla (SLP Agency)
Budoucnost určitě má. Teďka je hodně v trendu emo-core, ale je fajn, že se to vyvíjí.

Tomáš "Kejmy" Kejmar (Thalidomide, DKN Productions)
Nedávno začala jakási pojišťovna používat slogan "tahle reklama tady bude i zítra, a co vy?". Použil bych parafrázi, něco, ať už hudba, nebo jiný druh umění, s podobným druhem uvažování, idejemi a názory které jsou mně (nám) blízké tu bude, i když my už tu dávno nebudeme, stejně tak jako tu byla před námi. Budoucnost tedy má. Otázka je kde a jakou. Na rozdíl od básnického střeva, věšteckým zrakem bohužel vybaven nejsem. Tut mir leid.

Mirek "Timmy" Svoboda (NSOS)
Pro mě punk znamená hudbu, která je spíš o tom vyjádřit svůj názor než dělat umění. A určitě se najdou lidi, který tohle budou chtít dělat, ale nemyslím si, že by to mělo nějakou budoucnost krom jejich uspokojení. Protože oldschool punku se už nedá nijak hudebně vylepšit. Co se týká punkrocku,skate punku,neopunku nebo jak to chceš nazvat, můžeš se na to dívat ze dvou úhlů. Budoucnost kapel: v té bych problém neviděl, vzniká tu spousta mladejch kapel, které jsou na velice solidní úrovni a už od začátku jsou poměrně kvalitní, jak po stránce zvukové, tak obsahové. Druhej úhel jsou lidi co chodí na koncerty. A tady prostě pokud se nezačne tahle hudba tlačit masově tak na ni lidi nebudou chodit a ČR/SR scéna nebude dosahovat takových kvalit jak je tomu v zahraničí.

PUNKROCK 4ever!!!

11. června 2008 v 16:38 | Marie Šuminová a Monika Bartošová |  Punk Rock ***************


punk_polibek

Jak se žije punk-rockerům

Vydáno 01. 05. 2008 (446 přečtení)
Spousta placek, plátěné "kecky", kalhoty samá díra, kostkovaný šátek na krku. I takhle taky můžou vypadat punk-rockeři. Ale nemusí. Spoustu z nich v tramvaji snadno přehlédnete. Punk-rock totiž není o módě, ten se nosí v srdci.
Kde se vzal punk-rock

Odkud přišel punk-rock, hudební žánr, životní styl, revoltující hnutí? Jeho vznik a příkrý vzestup můžeme pozorovat v letech 1974-6 a to současně jak v USA (Ramones), tak ve Velké Británii (Sex Pistols, The Clash) a Austrálii. V roce 1977 pak punk rocková vlna zaplavuje celý svět. Ve svém pozdějším vývoji prošel punk-rock mnoha stádii, první, druhou vlnou i hnutím "New vawe" (například Depeche Mode).
Podobně jako u spousty jiných žánrů se i od základního punkového proudu odtrhlo několik dalších, kupříkladu anarchopunk nebo poppunk. Proč punk rock tak rychle prorazil, našel a stále nachází tolik zapálených a věrných následovatelů i mezi dnešními mladými hudebníky? Punk-rock se zcela odklonil od starých, vyposlouchaných a přežitých dlouhých skladeb. Zbavil se dlouhých sólových pasáží. Většina skladeb je dlouhá maximálně tři minuty. Řídí se potřebou co nejvýstižněji a nejstručněji vyjádřit myšlenku, kterou chce sdělit. Člověk nemusí být kytarovým virtuosem, aby mohl do světa skrze hudbu vyslat svoje pocity.
Proč poslouchat punk-rock?
"Já mám na punk-rocku rád jednoduchost. Každý totiž může něco sdělit a nežádá si to nějaké extrémní umění. Tenhle styl je dost přímý. Kapely dávají lidem hodně energie a dobrou náladu. Taky se mi líbí, že punk-rock stále znamená jakousi revoltu," řekl pro Studentské městečko.cz Pavel, který studuje na Filozofické fakultě Pardubické univerzity.
Jak vypadá punk-rocker

Jedním z nejrozšířenějších poznávacích znamení punk-rockera jsou plátěné boty s gumovou špičkou, kterým se říká 'kecky', 'platfusky', 'kurtovky' a dalšími nápaditými jmény. Ty nejklasičtější vyrábí firma Converse. Každý punk-rocker zatoužil po tom mít boty této značky s onou magickou hvězdou na kotníku. Při nákupu pravých 'conversek' si ale musí jejich milovník připravit nejméně dvanáct set korun. Boty podobného vzhledu se ale dají pořídit i za stovku ve stáncích na tržnicích vietnamských spoluobčanů.
Dalším kouskem garderoby je šátek. Vhodné jsou šátky s potiskem listů marihuany nebo takzvané 'palestiny' neboli 'arafaty' za zhruba dvě stě padesát korun. Zbytek oblečení je nejlepší pořídit za pár korun v 'sekáči'. Většinou platí že čím obnošenější, tím lepší. Kalhoty jeanové nebo kostkované. Trička ve všech barvách nejlépe s potisky. Cenově tedy být punk-rockerem nevychází úplně špatně. Nenáročný punk-rocker naplní sovu skříň za tisíc korun. Některé punk-rockery ale v davu nepoznáte. Protože punk-rock nemá pravidla, neexistuje ani nějaký výraznější nutnost oblékat se jako ostatní vyznavači tohoto stylu.
Další punk-rockové 'atributy'

Punk-rockeři, ti ortodoxní i ti, na kterých to není vidět, jsou ve své podstatě velice individualističtí lidé. Obklopují se věcmi, které tento povahový rys podtrhují. Netradiční plakáty doplňují malůvkami na zdech. Do každého kousku zařízení se pokoušejí vdechnout kus originality. Na poličkách se vrší nezávislé filmy, někdy i literatura. Rozhodně v tom ale není možné hledat nějaká nepsaná pravidla. Ve všem, co se punk-rocku týká, platí, že pravidla neexistují a to je právě to, co na tomto stylu láká tolik lidí. Věcmi, které ale punk-rockeři skupují tradičně ve velkém jsou odznáčky a nášivky s punk-rockovými kapelami nebo nápaditými hesly.
"Je těžké říct, čím se punk-rockeři obklopují. Já jsem individualista. Ale existuje dost rozšířený zájem o nezávislejší filmy a různé druhy umění mimo střední proud. Za sebe můžu prozradit, že mi na stěně visí Albert Camus. Dávám přednost nekonvenčním věcem," uvedl pro portál student z Pardubic Pavel.
Jak vidí punk-rockery ostatní

"Punk-rockeři jsou součástí své subkultury, která není založena na násilnostech, oblečení nebo něčeho takového. Je to hlavně hudební subkultura, pro někoho možná jednoduchá, ale syrově živočišná," myslí si o punk-rockerech student Univerzity Palackého Petr, který sám sebe nejvíc našel v hudebním stylu zvaném grunge.
"Punk-rock neposlouchám, takže se dá říct, že se mi jako hudba nelíbí a stejné je to třeba s oblékáním punk-rockerů. Ale nevnímám je nijak špatně. Jejich volbu toleruji," uvedla na toto téma pro Studentské městečko.cz Dáša, která studuje vyšší odbornou školu v Opavě a poslouchá hlavně pop.

blessTHEfall2

11. června 2008 v 9:54 | zuzyk |  HUDBA PROSÍM!!!!
mike.


Image hosted by Photobucket.com


Eric


Image hosted by Photobucket.com

BlessTheFall

11. června 2008 v 9:43 | zuzyk |  HUDBA PROSÍM!!!!
Tak lidi, omlouvám se, že na blog nitss nepřibývalo, ale není čas a také jsem byla skoro týden na sportovním kurzu. Omluvám, se za to...
ták. co se mi líbí a co mě zaujalo:
JEDNOZNAČNĚ KAPELA BLESS THE FALL
Je to takové drsné screamo!