závod v Lillehammeru

8. března 2008 v 14:43 | zuzyk |  sezona 2007/2008
Včera jsem se dívala na přímý přenos závodu skoků na lyžích z norského Lillehammeru- jednalo se třetí podnik Severského turné rozděleného na čtyři podniky. V neděli nás čeká poslední závod v Oslu.
Abych pravdu řekla, překvapil mě výkon Simona Ammanna, který nepostoupil do 2. kola skončil na 33. místě. Další propad zaznamenali Artur Pauli - ten z výborné 9. pozice klesl na celkovou 30. a ze závodu si odnesl 1 bod do průběžného pořadí SP. Za jeho neůspěchem zřejmě stojí broblémy s větrem, které se nevyhnuly ani tomuto závodu. Na povětrnostní podmínky také doplatil Nor Bjoern Einar Romeoren. Skončil 29. Ale nejvíce pozornosti se samozřejmě dostávalo předním pozicím. Na překvapivém 2. místě skončil Andreas Kuettel. Myslím, že ho toto umístění velmi potěšilo, protože tato sezona mu nevyšla na 100%. Výš ale pomýšlel mladičký Nor Tom Hilde, když po ptvním kole vedl, ale vedení neudržel byl pátý.