LÁSKA NEBESKÁ

12. března 2008 v 19:09 | ZuZyK |  úvahy, aneb mozkové pochody životem zdeptané trosky
Ani nevím, jak mě toto téma napadlo...Ono inspirace se dá brát i v hudbě =) Poslouchám tak rádio a zrovna hrají titulní píseň k filmu Láska nebeská...A téma bylo na světě!
Ať si říká kdo chce, co chce, tak já na nějakou opravdovou lásku nevěřím! Asi je mladá, totálně blbá a ničemu nerozumí, řeknete si. Samozřejmě...Já to beru, je to Váš názor - a ten Vám naopak, neberu. Pro vysvětlení, zamilovala jsme se jen jednou a opravdu mi to stačilo...Za to, co jsem s tím, ehm...jak bych to řekla....přítelem prožila, za to mi opravdu žádná láska, ani nebeská nestojí...Kdo je ale šťastně zamilovaný, tomu to jen přeji. Prostě si myslím, že láska = vzájemná důvěra a tolerance. To prvotní zalíbení postupem vyprchá. Zbývá jen krutí realita všedního života. Škola. Práce. Shon. Stres... Nic mi neříkejte!!! Toto je můj názor, ale když nad tím zapřemýšlím do hloubky smyslu - mám pár ''lásek'' - těmi jsou sport, tento blg a hudba, která se mi líbí. Tady mám jistotu, že mi nikdy moje lásky neřeknou: ''Promiň, odcházím, nemám na tebe čas a už tě nemám rád...'' To dřív člověka omrzí jeho koníčky a hledají si jiné.
On je láska velmi nestálý a relativní pojem. Každý si pod tím představí něco jiného. Ať už je to cokoliv, přála bych si, aby lidé už nikdy nemuseli kvůli lásce trpět....
 


Anketa

Lílbí se Vám moje úvahy a chcete, abych v nich pokračovala??

ano..je to zajímavé 73.7% (14)
spíše ano 10.5% (2)
asi ne, ale jak chceš 10.5% (2)
ne!!!!je to hrúza!!! 5.3% (1)

Komentáře

1 andulii andulii | Web | 12. března 2008 v 19:49 | Reagovat

no vidiš tyjo to mě vubec nenapadlo:) 214-680-505

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama